Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Ivana

Predstavovala som si, že vzhľadom na cenu bude potlač výraznejšia, avšak OK dúfam, že vydrží. Potlač som si dávala robiť na vlastné tričko, objednávku mi zadávali na predajni Mlyny Nitra. Dĺžku čakania na zadanie objednávky nebudem ani komentovať. Pani, ktorá mi objednávku zadávala evidentne nemala tušenie, kde čo hľadať - pôsobila, ako by to robila prvý krát, profesionalita 0 bodov. Nevedela ani to, či môže dať spraviť 2 potlače do 1 objednávky alebo vytvoriť samostatne 2 objednávky.

Reakcia obchodu

Dobrý deň,mrzí ma vzniknutá situácia, chybu zavinila nedostatočne skúsená pracovníčka predajne, ktorá na pozícii grafika bežne nepracuje a zrejme ani nebude možné ju doškoliť, aj po tejto skúsenosti zvážime jej ďalšie pôsobenie.Pokiaľ samotné tričko nespĺňa podľa Vás zadanie, je možné ho reklamovať - reklamáciu posúdime a ak je oprávnená, určite to budeme riešiť. Tričko sa ale vyrábalo v centrálnej výrobe (obsluha v NR s tým nemá nič spoločné) a podľa záznamov bola výroba štandardná, teda by tričko malo byť v poriadku.Za chybu sa ospravedlňujem.Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

Manufactured by: FaxCopy