Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Ivana

Predstavovala som si, že vzhľadom na cenu bude potlač výraznejšia, avšak OK dúfam, že vydrží. Potlač som si dávala robiť na vlastné tričko, objednávku mi zadávali na predajni Mlyny Nitra. Dĺžku čakania na zadanie objednávky nebudem ani komentovať. Pani, ktorá mi objednávku zadávala evidentne nemala tušenie, kde čo hľadať - pôsobila, ako by to robila prvý krát, profesionalita 0 bodov. Nevedela ani to, či môže dať spraviť 2 potlače do 1 objednávky alebo vytvoriť samostatne 2 objednávky.

Reakcia obchodu

Dobrý deň,ani na túto sťažnosť stále nemám preverenie, je to už z pred 3 týždňov.Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

Ivana

Dobrý deň,mrzí ma opísaná situácia, bohužiaľ sa to odohralo zhruba, ako popisujete. Obsluhujúca pracovníčka sa dopustila pri vybavovaní Vašej objednávky viacero chýb. Je to kolegyňa - začiatočníka, navyše jej hlavná kvalifikácia je predaj, nie grafické služby - toto si však musí ustrážiť vedúci predajne, ktorý je takto plne zodpovedný za vzniknutú situáciu.Ospravedlňujem sa za chybu a ako satisfakciu ponúkame vrátenie celej zaplatenej sumy za spackanú objednávku, napíšte nám prosím číslo účtu, na ktorý Vám čiastku 16,43 EUR poukážeme (z dôvodu zachovania dôvernosti čísla účtu prosím píšte na karol.dittinger@faxcopy.sk, nakoľko priama odpoveď na odosielajúci e-mail je verejne viditeľná).Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

Manufactured by: FaxCopy