Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

adrim

Produkt v poho, ale vykonana cierna potlac bola v poriadku len na 2 hrncekoch. Na 3 hrncekoch bola v spodnej casti hrnceka potlac seda a nie cierna. Po reklamaci mi bolo slubene ze daju do vyroby urobit nove 3 hrnceky, ale skutocnosti podla mna len pretlacili povodnu potlac , ale aj tak to nebola cierna potlac ale tmavoseda. V texte na jednom hrnceku urobili chybu (zamena “i” za j”) ale presviedcali ma, ze to je taky font pisma, pri porovnani s textom na inom hrnceku, je jasne ze je to preklep. Personal mily a napomocny.

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma vzniknutá situácia. Pri preverení reklamácie sa ukázalo, že chybu spôsobil obsluhujúci pracovník nedodržaním technologického postupu pri potlači hrnčeka (nesprávny prítlak fixačnej manžety), z dôsledku čoho sa z piatich hrnčekov na troch prejavila v spodnej časti vada (šedá farba namiesto čiernej). Pri následnej oprave ten istý pracovník navyše chybne prepísal text požadovaného nápisu (zamenil písmená "i" a "j"), navyše nedodržal určený postup pri spracovaní prvej reklamácie (vďaka čomu reklamácia unikla pozornosti a kontrole vedúceho predajne). Za opakované pochybenie sa ospravedlňujem a v rámci reklamácie samozrejme vyrobíme na tretí pokus konečne bezchybný hrnček. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Karol Dittinger

Dobrý deň, do zajtra sa hrnčeky vyrobiť dajú, ozvú sa Vám kolegovia z predajne a doriešia problém. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy